Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ЖИТТЯ АСПІРАНТІВ

Звіт аспірантів

2-го лютого на кафедрі електротехніки відбулося чергове засідання кафедри. На засіданні було заслухано звіти аспірантів. Керівники аспірантів та співробітники кафедри справедливо оцінили виконану роботу. Аспіранти отримали слушні зауваження та поради. Майбутнє науки в руках молоді!

Звіт аспірантів 1.jpg
Звіт аспірантів 2.jpg Звіт аспірантів 4.jpg
Доповідає аспірантка кафедри Лябагова Т.В. Доповідає аспірант кафедри Кобилянський С.В.

Навчання у Зимовій школі «Сталий розвиток в індустріальній сфері»

В НТУ "Дніпровська політехніка" відбулося урочисте нагородження учасників Міжнародних навчальних семінарів з питань сталого розвитку, X Зимова школа, які проводив Бранденбурзький технічний університет Коттбус-Зенфтенберг - БТУ (Німеччина) за підтримки Німецької служби академічних обмінів – DAAD (24.12.20 … 18.01.21).

Учасниками Зимової школи стали завідувач кафедри електротехніки Ципленков Дмитро Володимирович, доцент Дрешпак Наталія Станіславівна та аспірантка кафедри Лябагова Тетяна Валеріївна, на якій вони виступили з доповідями.

Навчання у зимовій школі 1.jpg
Навчання у зимовій школі 2.jpg Навчання у зимовій школі 3.jpg
Вручення сертифіката учасника завідувачу кафедри Ципленкову Д.В. Вручення сертифіката учасника аспірантці кафедри Лябаговій Т.В.

28 січня 2021 року відбулася зустріч аспірантів, що навчаються на 141-й спеціальності (електроенергетика, електротехніка та електромеханіка) з Академіком НАН України, доктором технічних наук, професором, ректором НТУ ДП Півняком Геннадієм Григоровичем.

а1.jpg


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт