Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Міжнародні проекти


Детальніше...


 • Щорічно студенти університету у супроводі викладачів кафедри проходять літню виробничу практику у Вроцлаві (2 тижні), протягом якої вони знайомляться з провідними лабораторіями європейського рівня та відвідують провідні промислові підприємства Польщі. 
 • Мета провдення практики - oзнайомити студентів ДВНЗ "НГУ" з станом промисловості (електротехнічної та видобувної) у Польщі та з культурою республіки Польща.

  в карьере богатыня

  Організатором цього заходу є електричний факультет Вроцлавського технічного університету "Вроцлавська політехніка" та електротехнічний факультет Інституту електроенергетики ДВНЗ "НГУ".

  Навесні 2008 р. до директора Інституту електроенергетики ДВНЗ "НГУ" з пропозицею проведення літніх ознайомчих практик з обміном студентів звернувся декан електричного факультету Вроцлавського технічного університету "Вроцлавська політехніка" Мариуш Соберайски та професор цього факультету Зенон Окрашевский. Після оформлення необхідних документів влітку 2008 р. на 2 тижні прибула 1 група польських студентів (8 осіб) у супроводженні професора Зенона Окрашевского. Потім на 2 тижні до Польщі відбула група українських студентів. У наступні роки була визначена оптимальна кількість студентів для проходження практики – по 6 осіб з кожної сторони + супроводжуюча особа.

  в шахте ZG1

  Практика проходить щорічно влітку з 2008 р.

  З боку ВТУ супроводжуючий – професор Зенон Окрашевський.

  З боку НГУ супроводжуючі особи (у Польщі для українських студентів та в Україні для польських студентів) – викладачі кафедри відновлюваних джерел енергії – доц. Ципленков Дмитро Володимирович, ст. викладач Гребенюк Андрій Миколайович, ас. Кириченко Марина Сергіївна.

  Відповідальні за проведення практики

  • З боку ВТУ – декан електричного факультету професор Мариуш Соберайски
  • З боку НГУ – директор інституту електроенергетики професор Іванов Олексій Борисович
 • Спільно з викладачами Есслінгенського університету прикладних наук (Німеччина) готується навчальний посібник "Основи вітроенергетики"
 • Викладачі кафедри щорічно приймають участь у науково-технічних конференціях з участю представників США, Німеччини, Польші, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстана та інших країн
 • Сервіси

  Розклад

  Соціальні мережі

  Facebook
  YouTube

  Інформаційне партнерство

  Прес-центр
  Закон про вищу освіту
  © 2006-2024 Інформація про сайт