Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Електромобільність

Електромобільність — це концепція використання електричного транспорту як альтернативи традиційному транспорту з двигунами внутрішнього згоряння.

Електромобільність охоплює всі аспекти використання електричної енергії від електротранспорту (електромобілі, електробуси, електровелосипеди, електроскутери, вантажівки, мехатронні платформи та літаючі мехатронні системи), охоплюючи інфраструктуру (зарядні станції домашні зарядки, мережі зарядок) та енергосистему ("розумна" електромережа smart grid, V2G від авто до мережі), акумуляторні системи, програмне забезпечення (мобільні додатки, системи моніторингу, навігація до зарядок), а також виробництво і обслуговування. Через зменшення рухомих частин вони потребують меншого обслуговування та є більш тихими порівняно зі звичайними автомобілями.

Електромобільність позитивно впливає на екологію, зменшуючи шкоду для довкілля. Електромобілі не мають вихлопних газів, тому не виділяють вуглекислий газ (CO₂) та шкідливі речовини, що забезпечує посилення енергонезалежності і наближає світ до зеленого переходу.

За напрямком «Електромобільність та енергетична інфраструктура» спеціальності G3 «Електрична інженерія» першого рівня вищої освіти Бакалавр ведеться підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані  задачі і практичні проблеми у електроенергетичній, електротехнічній і електромеханічній галузі та здійснювати професійну діяльність, що передбачає застосування теорій та принципів електромобільності, принципів побудови енергетичної інфраструктури, електроприводів.

Практичні та лабораторні роботи проводяться на новітньому обладнання в спеціалізованих лабораторіях Siemens, Schneider Electric, Vacon, в Авторизованому центрі мехатроніки та робототехніки fischertechnik, а також в Центрі колективного користування науковим обладнанням НТУ «Дніпровська політехніка»

Активна співпраця із провідними компаніями у галузі електромобільності забезпечує можливості, як для дуальної освіти, так і для майбутнього працевлаштування у цій галузі.

Після завершення вивчення освітньо-професійної програми «Електромобільність та енергетична інфраструктура» випускники можуть вільно вирішувати складні завдання, виконувати розробку, проєктування, монтаж та обслуговування електротранспорту, а також виконувати дослідження у цій галузі.




Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт